banner250

banner246

Milli Dayanışma kampanyasına Sincan Müftülüğünden büyük destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı “Biz bize yeteriz Türkiyem” başlıklı milli dayanışma kampanyasına Sincan Müftülüğü personelinden destek geldi.

Ankara Müftülüğü 10.05.2020, 19:52
Milli Dayanışma kampanyasına Sincan Müftülüğünden büyük destek
© Diyanet Haber

Sincan İlçe Müftüsü Mevlüt Topçu, “Kampanyaya İlçe Müftülüğü personeli olarak gerek maaşlarımızı bağışlayarak gerek farklı meblağlarda bağış yaparak şu ana kadar toplamda 101 Bin 405 TL ile destek verdik vermeye devam edeceğiz inşallah.” dedi.

Müftü Topçu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kampanyayı açıklaması ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın destek çağrısıyla, müftülük olarak tüm personelini, din görevlilerini, Kur'an Kursu hocalarını bilgilendirdiklerini ifade etti. 

Topçu şöyle konuştu: Devlet büyüklerimizin kampanya çağrısıyla birlikte müftülük olarak gönüllülük esasına dayalı olmak üzere bütün personelimizi bilgilendirdik. Personelimiz kampanyaya tam destek vererek bugüne kadar yukarıda zikrettiğimiz meblağa ulaştık. Personelimizin desteği devam ediyor. Bu itibarla kampanyaya destek veren tüm personelimize teşekkür ediyorum.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?