banner156

banner123

Mesai arası Kur'an okumayı öğrendiler

Ticaret Bakanlığı Eskişehir Yolu Yerleşkesi'nde yer alan ve Ankara Çankaya İlçe Müftülüğüne bağlı olan iki mescitte, öğle arası Kur’an-ı Kerim kurslarına devam eden Bakanlık çalışanları belgelerini aldı.

Ankara Müftülüğü 01.04.2019, 10:30
Mesai arası Kur'an okumayı öğrendiler
© Diyanet Haber
banner161

Çankaya İlçe Müftülüğüne bağlı olan ve çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında yer alan mescitlerde, çalışanlara yönelik öğle arası verilen Kur'an-ı Kerim ve Siyer-i Nebi dersleri devam ediyor.

Bu kapsamda, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Eskişehir Yolu Yerleşkesi'nde yer alan mescitlerde öğle arası Kur’an kurslarına devam ederek Kur'an okumayı öğrenen kursiyerlere belgeleri Çankaya Müftüsü Ali Gülden tarafından takdim edildi.

İmam Hatip Mehmet Mete ve İmam Hatip Salih Cuşan tarafından verilen Kur'an kurslarına devam eden 48 kursiyer, Kur'an-ı Kerim eğitimini tamamladı ve kurs bitirme belgesi almaya hak kazandı.

Kursiyerlere belgelerinin yanında, Türkiye Diyanet Vakfınca yurt içinde ve yurt dışında sürdürülen “Hediyem Kuran Olsun” projesi kapsamında, Kur’an-ı Kerim ve Siyer-i Nebi kitabı hediye edildi.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (1)
Ahmet 12 ay önce
Ali gülden bey in hizmetlerinde başarılarının devamını dilerim..Nazik bir bey.
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?