banner250

banner246

Kahramankazan’ın kahraman minikleri

Ankara’nın Kahramankazan ilçesi Gaziler Kız Kur'an Kursu 4-6 Yaş öğrencileri TDV’nin “Yolun İyilik Olsun” yardım kampanyasına destek verdi.

Ankara Müftülüğü 20.01.2020, 08:50
Kahramankazan’ın kahraman minikleri
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı’nın ortaklaşa yürüttüğü kampanyaya Türkiye’nin dört bir yanından destek geliyor.

“Yolun İyilik Olsun” temasıyla düzenlenen yardım kampanyasına Kahramankazan İlçe Müftülüğüne bağlı Gaziler Kız Kur'an Kursu 4-6 Yaş öğrencileri biriktirdikleri harçlıklarından topladıkları yardımları hocalarının nezaretinde İlçe Müftüsü Durmuş Ali Çakır’a teslim etti.

Müftü Çakır “Gaziler Kız Kur'an Kursumuzun 4-6 yaş öğrencileri ''Yolun İyilik Olsun'' kampanyası için harçlıklarından biriktirdikleri bu manidar yardımları, aziz milletimizin her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu bir kez daha teyit etmiştir. İlçemize açmış olduğumuz 4-6 yaş kurslarımızın bu anlamlı yardımları bizleri bir hayli mutlu etmektedir. Bu duyarlı davranışlarından dolayı başta çocuklarımız olmak üzere hocalarını ve ailelerini kutluyorum.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?