banner250

banner203

Hayırsever vatandaştan Kur’an kursuna büyük hayır

Ankara Keçiören’de Abdullah Okur isimli hayırsever vatandaş Keçiören Müftülüğüne bağlı İkizler Kur’an Kursunda kullanılmak üzere yardımda bulundu.

Ankara Müftülüğü 25.12.2018, 12:52
Hayırsever vatandaştan Kur’an kursuna büyük hayır
© Diyanet Haber

“105.000,00 (yüz beş bin) Türk Lirası yardımda bulunan vatandaşa ziyaret”

İlçe Müftüsü Mehmet Şahin 20 Aralık 2018 Perşembe günü Ufuktepe İkizler Camii İmam Hatibi Hafız Hasan Hüseyin Çınar, Sultan Fatih Camii İmam Hatibi Hafız Yakup Varhan, İkizler Camii ve Kur’an Kursu Dernek Başkanı Osman Araç ve müftülük personeli ile Abdullah Okur isimli vatandaşa nezaket ziyaretinde bulundu.

Ufuktepe İkizler Camii İmam Hatibi Hafız Hasan Hüseyin Çınar’ın Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Müftü Şahin dua etti.

Şahin Abdullah Okur’a bağışta bulunduğu İkizler Kur’an Kursunun durumu hakkında bilgi vererek bu güzel davranışı için teşekkür etti. Şahin Milletimizin bu hasbî duyguları var olduğu müddetçe İslâm’ın sedasının en gür seda olacağını ve bu sedanın da aziz milletimiz ile neşvünema bulacağını kaydetti.

Hayırsever Abdullah Bey ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Kardeşlik bağının devam edeceğini belirten Okur, Keçiören Müftülüğünün faaliyetlerini yakından takip ettiğini sözlerine ekledi.
 

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?