banner203

banner250

Başkan Erbaş’tan Mevlana Gençlik Merkezine ziyaret

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Ankara Yenimahalle İlçe Müftülüğünce yapımı devam eden gençlik merkezinde incelemelerde bulundu.

Ankara Müftülüğü 02.06.2021, 11:49
Başkan Erbaş’tan Mevlana Gençlik Merkezine ziyaret
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Yenimahalle İlçe Müftülüğü rehberliğinde inşası tamamlanan ve açılışa hazırlanan Mevlana Gençlik Merkezinde incelemelerde bulundu.

Gençlik Merkezi hakkında Başkan Erbaş’ı bilgilendiren Ankara İl Müftüsü Dr. Yusuf Doğan, inşası tamamlanan ve tefrişatında sona gelinen Mevlana Gençlik Merkezi’nin projelendirilmesinin, hızla değişen dünya şartları göz önünde bulundurularak yapıldığını belirterek, günün şartlarına uygun bir şekilde gençlere mili ve manevi değerlerin anlatabileceği Cami merkezli, Kur’an ve Sünnet eksenli bir çok faaliyeti ihtiva eden bir kompleks olarak tasarlandığını ifade etti.

İncelemelerde bulunan Prof. Erbaş, gençlerin bir milletimizin geleceği oldunun altını çzerek onların en iyi şekilde yetişmesine katkıda bulunmak için yapılan her türlü faaliyet ve etkinliğin takdire şayan olduğunu ifade etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?