banner203

banner250

Çocuklar düzenlenen programla belgelerini aldı

Amasya Taşova İlçe Müftülüğüne bağlı Seyyid Nurettin Alpaslan Kur’an Kursu 4-6 yaş grubu öğrencileri için mezuniyet programı düzenlendi.

Amasya Müftülüğü 21.05.2019, 10:50
Çocuklar düzenlenen programla belgelerini aldı
© Diyanet Haber

Taşova İlçe Müftülüğüne bağlı Seyyid Nurettin Alpaslan Kur’an Kursunda öğrenim gören 4-6 yaş öğrencileri için mezuniyet programı düzenlendi.

Müftülük Konferans Salonu'nda gerçekleşen programa öğrencilerin yanı sıra aileleri ve davetliler katıldı. 

Programın açış konuşmasını yapan İlçe Müftüsü Harun Yılmaz, şunları söyledi:

“Bugün hep birlikte 2018-2019 eğitim öğretim yılında kursumuza devam eden 4-6 yaş Kur’an kursu öğrencilerimizin güzel kazanımlarına şahit olacağız. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza, onlar henüz taze fidan iken Allah ve Peygamber sevgisi, ana-baba sevgisi ve benzeri temel değerleri ve kazanımları aşılamamız gerekir. En güzel yatırımın insana olduğu malumdur. Hele de bunlar çocuklarımız ve yavrularımız olursa daha da değerlidir. Eğitim öğretim dönemi boyunca yavrularımızla yakından ilgilenen ve özveri ile çalışan hocalarına ve desteklerini esirgemeyen velilerimize teşekkür ediyorum.”

Müftü Yılmaz'ın konuşmasının ardından, 2018-2019 eğitim öğretim yılını başarıyla tamamlayan 4-6 yaş öğrencilerine belgeleri verildi.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?