banner250

banner255

Prof. Dr. Erbaş: Çok yakın zamanda tekrar görevimin başına döneceğim İnşaallah

Ankara Şehir Hastanesinde koronavirüs tedavisi gören Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Çok yakın zamanda görevimin başına döneceğim." dedi.

Ali Erbaş 12.03.2021, 15:47
Prof. Dr. Erbaş: Çok yakın zamanda tekrar görevimin başına döneceğim İnşaallah

Ankara Şehir Hastanesinde koronavirüs tedavisi devam eden Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Sabah gazetesine verdiği demeçte "Çok yakın zamanda görevimin başına döneceğim." dedi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş; Ankara Şehir Hastanesi'nde tedavisinin devam ettiğini belirterek, "Çok hafif semptomlarla hastalığın seyri devam ediyor. Elhamdülillah her geçen gün daha iyiye gidiyor durumum. Çok yakın zamanda tekrar görevimin başına döneceğim inşaallah." ifadelerini kullandı.

Erbaş şunları söyledi:

"5 Mart 2021 tarihinde Kovid-19 testimin pozitif çıkmasının ardından evimde dinleniyor iken kontrol için gittiğim Ankara Şehir Hastanesi'nde doktorlarımızın isteği ile gözlem altına alındım. Çok hafif semptomlarla hastalığın seyri devam ediyor. Elhamdülillah her geçen gün daha iyiye gidiyor durumum. Çok yakın zamanda tekrar görevimin başına döneceğim inşaallah."

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve Ankara Şehir Hastanesi çalışanlarına teşekkür eden Prof. Dr. Ali Erbaş, "Tedavi sürecimde başta Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca beyefendi ve Ankara Şehir Hastanesi'nin değerli çalışanları olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Sağlık çalışanlarımızın 24 saat insanımıza fedakarca nasıl hizmet verdiğini yerinde görmüş olmak onlara olan saygı ve sevgimizi daha da artırmıştır. Hastanelerimizin muhteşem imkanlarını ve hizmetlerini yaşayarak müşahade etmiş olmak bu milletin bir ferdi olarak bir kez daha iftihar etmemize ve devletimizin büyüklüğünü bir kez daha görmemize vesile olmuştur. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bu dünyada da öbür dünyada da karşılığını görsünler inşaallah." şeklinde konuştu.

Yorumlar (15)
Memet AĞIRBAŞ 5 ay önce
Tanım şifa versin inşAllah selamlar olsun
Ali BAL 5 ay önce
Rabbim acil şifalar versin inşAllah kıymetli hocam
Tayyip Gül 5 ay önce
Sayın hocam
Geçmiş olsun. Rabbim şifalar versin inşAllah.
Osman AKSOY 5 ay önce
Rabbim şifalar versin başkanım
Mustafa Kabaoğlu 5 ay önce
Rabbim acil şifalar lutfetsin.Sayın Başkanım.
AHMET CİN 5 ay önce
Sayın BAŞKANIM rabbim acil şifalar versin tez zamanda sağlığınıza kavuşup tekrar görevinizin başına dönersiniz inşAllah
Adil Akyüz 5 ay önce
Elhamdulillah
Halil 5 ay önce
Allah ım acil şifalar versin Hocam. Hizmetlerinize devam edersiniz. Temennisiyle.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?