banner250

banner203

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş Gaziantep'te

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 26. İlahiyat ve İslami İlimler Fakülteleri Dekanlar Toplantısı ve İl Buluşmaları kapsamında Gaziantep’e geldi.

Ali Erbaş 05.03.2020, 09:45
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş Gaziantep'te
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ve başkanlıktan üst düzey yöneticiler, 26. İlahiyat ve İslami İlimler Fakülteleri Dekanlar Toplantısı ve İl Buluşmaları kapsamında Gazinanep’e geldi.

Bir gün sürecek 26. İlahiyat ve İslami İlimler Fakülteleri Dekanlar Toplantısı’nın ardından üniversite öğrencilerine "Bilgiden Bilince" konulu konferans verecek olan Başkan Erbaş ikinci gün, İl Buluşmaları kapsamında din görevlileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelecek.

Cuma sabahı sabah namazında, İdlib’de terörle mücadele eden Mehmetçikler için okunacak Fetih Suresi ve dua programına katılacak olan Erbaş, temasları çerçevesinde şehit anneleri ve ilçe müftüleriyle de bir araya gelecek.

Başkan Erbaş'a temasları süresince; Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Selim Argun, Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Kadir Dinç, İnsan Kaynakları Genel Müdürü Akif Pusmaz ile üst düzey yöneticiler eşlik edecek.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?