banner250

banner203

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Güney Kıbrıs’taki cami saldırısına sert tepki

Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nin Limasol kentine bağlı Episkopi Köyü'ndeki cami saldırısı nedeniyle bir kınama mesajı yayımlayan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Mabetlerimizi hedef alan bu saldırgan tutumun sorumlularının bir an önce tespit edilerek yargıya sevk edilmesini bekliyoruz.” dedi.

Ali Erbaş 26.03.2021, 17:55
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Güney Kıbrıs’taki cami saldırısına sert tepki
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nin Limasol kentine bağlı Episkopi Köyü'ndeki bir camiye yapılan saldırı nedeniyle kınama mesajı yayımladı.

Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nde bulunan camiye yönelik saldırıya sert tepki gösteren Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, “Mabetlerimizi hedef alan bu saldırgan tutumun sorumlularının bir an önce tespit edilerek, yargıya sevk edilmesini bekliyoruz.” dedi

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Güney Kıbrıs'taki cami saldırısına kınama

Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nin Limasol kentine bağlı Episkopi köyünde bulunan bir camiye yönelik gerçekleştirilen saldırıyı kınayan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, kişisel sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi:

“Güney Kıbrıs Limasol kentine bağlı Episkopi köyünde camiye yönelik gerçekleştirilen saldırıyı şiddetle kınıyorum. Mabetlerimizi hedef alan bu saldırgan tutumun sorumlularının bir an önce tespit edilerek, yargıya sevk edilmesini bekliyoruz.”

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?