banner250

banner246

Başkan Erbaş Dünya kamuoyuna sordu! "Yeryüzündeki küresel kaos ve anarşinin en büyük failleri hangi dinlerin mensuplarıdır?"

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 1. Uluslararası Medya ve İslamofobi Sempozyumu açılışında, "Yeryüzündeki küresel kaos ve anarşinin en büyük failleri hangi dinlerin mensuplarıdır?" diye sordu.

Ali Erbaş 25.05.2021, 21:31
Başkan Erbaş Dünya kamuoyuna sordu! "Yeryüzündeki küresel kaos ve anarşinin en büyük failleri hangi dinlerin mensuplarıdır?"

Dünya kamuoyuna seslenen Başkan Erbaş “Dünya kamuoyuna sormak istiyorum, bugün yeryüzündeki küresel kaos ve anarşinin en büyük failleri olarak; dünyayı özel mülkü zanneden sapkın siyonist inanış ve kendince tanrıyı kıyamete zorlayan evanjelist anlayış sahipleri hangi dinlerin mensuplarıdır?" diye sordu.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (4)
Firdevs Bor 4 hafta önce
Allah razı olsun
İbrahim ERDÖL 1 ay önce
Başkanımızdan dünyaya seslenen tarihi bir konuşma....
Bülent Yorulmaz 1 ay önce
Dinler kişisel hak ve özgürlüklerin korunması ile toplum huzurunun sağlanması dolayısıyla insanlık alemine Allahın Peygamberleri ve Kutsal Kitapları aracılığıyla aktarılmaya çalışıldığı iyiliği, hayrı, hak ve hakikati öneren öğretiler bütünüdür ve hiç bir Din insana terör veya şiddeti savunmasını öğütlemez, önermez.
Ilhan 1 ay önce
Allahdan korkmayan , kuldan utanmayan , haya duygusundan yoksun, merhametten nasibini almamış
Kendini efendi, diğer bütün insanları köle gören sömürgeci , tek dişli zihniyetler bu tanıma uyanlar da açık ve net belli!
Filistinde gördük, miyanmarda gördük. Afrikada bosna da bütün müslüman coğrafyalarında gördük.
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?