banner250

banner203

Pardus sisteminde görev alan personel ödüllendirildi

Diyanet İşleri Başkanlığı, yerli ve milli işletim sistemi olan PARDUS’un il ve ilçe müftülüklerinde kullanımı noktasında görev alan personeli "Başarı Belgesi" ile ödüllendirdi.

Ağrı Müftülüğü 17.02.2021, 12:31
Pardus sisteminde görev alan personel ödüllendirildi
© Diyanet Haber

Yelmi ve milli işletim sitemi olan PARDUS'un il ve ilçe müftülüklerince kullanımına destek olan personele "Başarı Belgesi" verildi.

Ağrı İl ve ilçe müftülüklerinde PARDUS işletim sisteminin kurulumunu sağlayan İl Müftülüğü personeli, "Başarı Belgesi" ile ödüllendirildi.

İl Müftülüğünde düzenlenen Belge Takdim Töreni'nde konuşan Ağrı İl Müftüsü Tandoğan Topçu, "Ülkemizin gelişiminin hızlanması, yerli teknoloji ve ürün üretiminin arttırılmasıyla ve milletimizin yerli ürünleri tercih konusunda bilinçlendirilmesiyle mümkündür. Bu bilinçle Diyanet İşleri Başkanlığımız her alanda olduğu gibi yine yerli ve milli ürünleri kullanmayı tercih ve teşvik ederek bu konuda da milletimize rehberlik etmiştir. Bu doğrultuda gösterdikleri gayret ve hizmet anlayışlarından dolayı teknik personelimize, şahsım ve kurumum adına teşekkür ederim." dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?