banner250

banner255

Müftü Topçu: Başkanlığımız koordinesinde sayısız eğitim projesini hayata geçirdik

Ağrı Eğitime Destek Platformu Ocak ayı toplantısına katılan Ağrı İl Müftüsü Tandoğan Topçu, “Başkanlığımız koordinesinde sayısız eğitim projesini hayata geçirdik” dedi.

Ağrı Müftülüğü 27.01.2021, 10:23
Müftü Topçu: Başkanlığımız koordinesinde sayısız eğitim projesini hayata geçirdik
© Diyanet Haber

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu’nun başkanlığında Sivil Toplum Kuruluşları ve Kurum Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda okullardaki seçmeli dersler konusu, imam hatip okullarının durumu ve bu okullardaki sorunlar ile çözüm yolları istişare edildi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında çevrimiçi olarak düzenlenen toplantıda konuşan Ağrı İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Ağrı Şube Başkanı Tandoğan Topçu, “TDV ve Müftülük olarak bizler eğitim adına her projeyi gerek cami vaazlarında gerekse sosyal medya hesaplarımızdan desteklemekte ve katkı sunmaktayız. Dinimiz, insanın daima arayış içinde olması gerektiğini, eğitim ve öğretimle her zaman iç içe bulunmasını istemektedir. Başkanlığımız koordinesinde sayısız eğitim projesini hayata geçirdik ve çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Kurumum adına, doğru eğitim için faaliyet gösteren kurumlara ve katkı sunan destek veren herkese teşekkür ederim.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?