banner250

banner246

Gençlik Koordinatörleri Bilgilendirme Toplantısı

Ağrı İl Müftülüğü “Gençlik Koordinatörleri Bilgilendirme Toplantısı” düzenledi.

Ağrı Müftülüğü 17.10.2019, 10:45
Gençlik Koordinatörleri Bilgilendirme Toplantısı
© Diyanet Haber

Ağrı İl Müftülüğünce düzenlenen Gençlik Koordinatörleri Bilgilendirme Toplantısına İl Müftüsü Tandoğan Topçu, İl Müftü Yardımcısı Murat Sarı ile İl ve ilçe müftülükleri gençlik koordinatörleri katıldı.

Diyanet İşleri Başkanlığının gençlik ve gençliğin sorunları üzerine yapmış olduğu çalışmalar çerçevesinde gerçekleştirilen toplantıda, İl ve ilçelerde yürütülen gençlik çalışmalarında karşılaşılan sorunlar ile gençlerin sıkıntıları ele alındı.

Toplantıda müftülüklerin gençlere yönelik projeleri değerlendirildi, gençlik için yapılması gereken çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

Toplantıda koordinatörlere hitap eden İl Müftüsü Tandoğan Topçu şunları kaydetti:

“Gençlik çalışmalarımızı artırmalı ve gençlerle daha çok bir araya gelmeliyiz. Bizler teşkilat olarak ulaşamadığımız her bireyden Allah’a karşı sorumluyuz. Peygamberimizin Hz. Ali’ye söylediği gibi ‘Allah’a yemin ederim ki senin vasıtanla Allah’ın bir tek kişiye hidayet vermesi, senin için kırmızı develere sahip olmaktan daha hayırlıdır.’ hadis-i şerifini asla unutmamalı ve bu hayra erişebilmek için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürmeliyiz.”

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?