banner250

banner246

"Çocuklar Üşümesin" diye...

Ağrı Doğubayazıt İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğünce yürütülen “Çocuklarımız Üşümesin Bir Mont Bir Bot” kampanyası kapsamında ihtiyaç sahibi çocuklara mont ve bot hediye edildi.

Ağrı Müftülüğü 27.02.2019, 02:34
"Çocuklar Üşümesin" diye...
© Diyanet Haber

Ağrı’nın Doğubayazıt İlçe Müftülüğüne bağlı Gençlik Koordinatörlüğü tarafından başlatılan “Çocuklarımız Üşümesin Bir Mont Bir Botkampanyasıyla ilçedeki ihtiyaç sahibi çocuklara mont ve bot hediye edildi.

15 Ocak'ta başlayıp 15 Şubat'ta sona eren kampanya kapsamında toplanan yardımların dağıtımı, Ağrı İl Müftüsü Tandoğan Topçu, Doğubayazıt İlçe Müftüsü Adem Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yardımcı ve Gençlik Koordinatörü Mehmet Emin İçten'in katılımı ile gerçekleştirildi.

Toplanan mont ve botlar Karaburun Köyü İlkokulu, Savcı Hakan Kılıç Ortaokulu ve Seyyid Abdurrahim Arvasi İlim ve İrfan Merkezi'nde eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere; Merkez Mehmed Beyazıt Camii'nde yapılan programda ise ilçeye bağlı 11 farklı okulda eğitim gören 100 öğrenci ile ilçedeki yetim ve ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı. 


 

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?