banner331

banner319

'Karşı köyün imamı' ödüllendirildi

Afyonkarahisar İl Müftülüğü, kar yağışı nedeniyle yolda mahsur kalan vatandaşlara ikramlarda bulunduğu görüntülerle sosyal medyada gündem olan İmam Hatip Adem Eser'i ödüllendirdi.

Afyonkarahisar Müftülüğü 17.02.2022, 12:38
'Karşı köyün imamı' ödüllendirildi
© DİHA

Şuhut İlçe Müftülüğüne bağlı Demirbel Köyü Camii'nde imam hatip olarak görev yapan Adem Eser, Afyonkarahisar-Şuhut yolunda kar yağışı nedeniyle mahsur kalan vatandaşlara sıcak ikramlarda bulunduğu görüntülerle Türkiye'nin gönlünü ısıtmıştı.

Yolda mahsur kalanlara; "Ben karşı köyün imamı!" diyerek kendini tanıtan ve ikramlarda bulunan din görevlisi Eser, komuoyunun takdirini topladı.

Eser, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş başta olmak üzere çok sayıda kişiden de tebrik aldı.

Afyonkarahisar İl Müftülüğü, yolda kalanlara ikramlarda bulunduğu görüntülerle tanınan din görevlisi Eser'i "Teşekkür Belgesi" ile ödüllendirdi.

İmam Hatip Eser'i kabul eden İl Müftüsü Sinan Kazancı, Eser'e "Teşekkür Belgesi" takdim ederek örnek davranışı ve duyarlılığı dolayısıyla teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (12)
Birkul DEDİM 6 ay önce
teşekkür belgesi kalmışmı ki başarı belgesidir o dikkatli bakmak lazım.. ayrıca bu olayın sadece diyanet camiası haber araçlarında duyulup ulusal basına çok çıkmaması, ulusal basının diyanet ve imamları yok saymasınında bir göstergesi sanki.. eğer bu şahıs öğretmen yada hemşire olsaydı. adına türküler yakılır belgesel çekilir haberlerde konuk bile olurdu..
Mustafa Akkaya 6 ay önce
Karşı köyün imamı, ikram ettiğin çay ile içenlerin ve bizlerin yüreğini ısıttın kardeşim. Allahım razı olsun. Sinan hocamız, gönül insanı Allahım sizlerden de razı olsun. Selam ve muhabbetlerimle....
Zekeriya Dülger 6 ay önce
Bende meslektasima çok teşekkür ediyorum Allah böyle duyarlı ve hayır seven arkadaşların sayısını artırsın
Mustafa 6 ay önce
Neden mülki amir tarafından ödüllendirilmiyor...
Erol GEÇİM 6 ay önce
alakasız kişilere takdir, iftihar belgesi verirken bu arkadaşımıza ancak teşekkür mü verebildiniz.
Hafız 6 ay önce
MâşâAllah lâ guvvete illâ billâh âmin♥️
Ali 6 ay önce
Takdir belgesi verseydiniz.
Hoca 6 ay önce
muhteşem
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın